perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në spanjisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): mascar, morder, picar, roer, mordedura, mordisco, picada, picadura
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kafshoj, kafshoj në spanjisht, mascar në shqip
kafshoj në spanjisht