perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në spanjisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): espiga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në spanjisht, espiga në shqip
kalli në spanjisht