perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në spanjisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (12): cabecera, cabeza, caudillo, crisma, jefe, testa, cabezal, capitel, morro, encabezamiento, membrete, título
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kokë, kokë në spanjisht, cabecera në shqip
kokë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

drejt per drejt rtk pjesë këmbimi