perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në spanjisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): acaudillar, argumentar, demostrar, indicar, probar, mandar, ordenar, batuta, mando, precepto, encargar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht komandoj, komandoj në spanjisht, acaudillar në shqip
komandoj në spanjisht