perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në spanjisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): botón, acento, dejo, dialecto, énfasis
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kopsë, kopsë në spanjisht, botón në shqip
kopsë në spanjisht