perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në spanjisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (15): área, campo, comarca, cuartel, esfera, espacio, extensión, región, terreno, territorio, terruño, zona, barrio, circunferencia, distrito
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht krahinë, krahinë në spanjisht, área në shqip
krahinë në spanjisht