perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krismë në spanjisht

Fjalë: krismë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): chasquido, crujido, estallido, estrépito
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht krismë, krismë në spanjisht, chasquido në shqip
krismë në spanjisht