perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në spanjisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (18): capital, cardenal, cardinal, central, céntrico, general, mayúscula, pecado, primero, principal, superior, aborigen, original, originario, primario, primitivo, esencial, fundamental
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në spanjisht, capital në shqip
kryesor në spanjisht