perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në spanjisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): anca, cruz, espinazo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në spanjisht, anca në shqip
kryq në spanjisht