perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në spanjisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (31): encrespar, ensortijar, girar, revolver, rizar, rodar, torcer, tornear, agriar, agriarse, moverse, rotar, volver, evolución, giro, revolución, rotación, sesgo, vez, vuelta, volverse, deformar, devolver, dirigirse, recurrir, reintegrar, restituir, retornar, solicitar, tornar, vomitar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kthej, kthej në spanjisht, encrespar në shqip
kthej në spanjisht

Fjalë të ngjashme

fjala pushteti