perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në spanjisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): cualquiera, quienquiera
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në spanjisht, cualquiera në shqip
kushdo në spanjisht