perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në spanjisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): alarma, disparada, pánico, angustia, ansiedad, congoja, espanto, miedo, susto
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në spanjisht, alarma në shqip
kushtrim në spanjisht