perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëkurë në spanjisht

Fjalë: lëkurë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): cutis, piel, tez, zamarra, corteza, costra, hollejo, película, cáscara, pellejo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lëkurë, lëkurë në spanjisht, cutis në shqip
lëkurë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

afro ninja kuzhinë shqiptare