perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëviz në spanjisht

Fjalë: lëviz (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): afectar, agitar, atizar, circular, conmover, emocionar, estremecer, impulsar, mover, moverse, remover, arrancar, tocar, toque
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lëviz, lëviz në spanjisht, afectar në shqip
lëviz në spanjisht