perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në spanjisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (11): admitir, dejar, permitir, reconocer, tolerar, aprobar, consentir, facilitar, franquear, posibilitar, asentir
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lejoj, lejoj në spanjisht, admitir në shqip
lejoj në spanjisht