perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në spanjisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): libro, libresco
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në spanjisht, libro në shqip
libër në spanjisht

Fjalë të ngjashme

pazar bg ius laboris qytet rumun