perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në spanjisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (30): cadena, grillos, prisión, traba, vínculo, relación, asociación, combinación, comunicación, conexión, conjunción, cópula, correspondencia, empalme, enchufe, enlace, fusión, junta, reunión, unión, alianza, coalición, compuesto, federación, liga, respecto, sindicato, sociedad, juntura, soldadura
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në spanjisht, cadena në shqip
lidhje në spanjisht