perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në spanjisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): lago
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në spanjisht, lago në shqip
liqen në spanjisht

Fjalë të ngjashme

për të qeshur agjensi reklamash