perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në spanjisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (15): autonomía, independencia, libertad, anchura, desahogo, desempacho, desenfado, desenvoltura, desparpajo, despejo, facilidad, franqueza, frescura, latitud, soltura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në spanjisht, autonomía në shqip
liri në spanjisht