perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në spanjisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (35): alegrar, distraer, divertir, embebecer, entretener, entretenerse, hacer, jugar, tañer, tocar, acta, actuar, cédula, documento, escritura, papel, representar, ejecutar, pulsar, confeccionar, construir, crear, fabricar, funcionar, hacerse, laborar, labrar, obrar, operar, ponerse, realizar, trabajar, cumplir, saciar, satisfacer
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në spanjisht, alegrar në shqip
luaj në spanjisht