perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në spanjisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (10): bregar, luchar, pelear, disputar, batallar, combatir, contender, lidiar, sortear, impugnar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht luftoj, luftoj në spanjisht, bregar në shqip
luftoj në spanjisht