perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në spanjisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): cuenca, valle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht luginë, luginë në spanjisht, cuenca në shqip
luginë në spanjisht