perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në spanjisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): flor, nata, yema, florecimiento
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në spanjisht, flor në shqip
lule në spanjisht

Fjalë të ngjashme

kliko këtu kufi calligraphy