perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në spanjisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): navegar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht lundroj, lundroj në spanjisht, navegar në shqip
lundroj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

oborr zbukurues noku vogël