perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëshirë në spanjisht

Fjalë: mëshirë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (8): clemencia, compasión, conmiseración, lástima, misericordia, piedad, condolencia, pésame
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mëshirë, mëshirë në spanjisht, clemencia në shqip
mëshirë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

mot history pyll oecd