perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëz në spanjisht

Fjalë: mëz (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): potro
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mëz, mëz në spanjisht, potro në shqip
mëz në spanjisht