perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në spanjisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): gato
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht maçok, maçok në spanjisht, gato në shqip
maçok në spanjisht