perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në spanjisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (16): majestuoso, espléndido, excelente, formidable, luminoso, bueno, caudaloso, cuadrado, cuantioso, enorme, folio, gigante, gran, grande, magno, sumo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht madhështor, madhështor në spanjisht, majestuoso në shqip
madhështor në spanjisht