perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në spanjisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (30): ápice, punta, puntera, cabo, cima, cola, espiración, expiración, extremidad, fin, final, límite, paradero, rabo, remate, terminación, término, apogeo, auge, cenit, colmo, cresta, cumbre, cúspide, pico, tope, culminante, púa, puya, vértice
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht majë, majë në spanjisht, ápice në shqip
majë në spanjisht