perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marr në spanjisht

Fjalë: marr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (36): aceptar, admitir, agarrar, asumir, cobrar, coger, recibir, tomar, acceder, conseguir, obtener, sacar, alcanzar, lograr, poner, privar, quitar, recuperar, reportar, casarse, percibir, recaudar, acoger, adoptar, afiliar, ahijar, aprobar, consumir, prohijar, reconocer, suponer, apañar, retirar, dedicarse, ocupar, ocuparse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht marr, merrjep traktora, merrjep qen, merrjap, merr taxi, merr, marr në spanjisht, aceptar në shqip
marr në spanjisht