perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marrë në spanjisht

Fjalë: marrë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (14): estúpido, idiota, tonto, zopenco, absurdo, bruto, estólido, fatuo, imbécil, mentecato, necio, ñoño, ridículo, torpe
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht marrë, marrë në spanjisht, estúpido në shqip
marrë në spanjisht