perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në spanjisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (65): aferrar, agarrar, apañar, aprehender, asir, captar, capturar, cautivar, coger, embargar, empuñar, incautarse, prender, regentar, trabar, cumplir, adobar, conservar, curar, mantener, caber, contener, encerrar, entrar, cargar, llevar, traer, estilar, apoyar, respaldar, secundar, soportar, sostener, sujetar, permanecer, quedar, quedarse, estar, restar, sobrar, desplazar, enviar, transferir, transportar, trasladar, trasladarse, traspasar, atenerse, tener, sustentar, alegar, aseverar, cultivar, ganarse, mantenerse, subsistir, abarcar, abracar, abrazar, comprender, concertar, contraer, esconder, implicar, incluir
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në spanjisht, aferrar në shqip
mbaj në spanjisht