perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në spanjisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (12): acabar, acabarse, cerrar, cesar, concluir, expirar, fenecer, finalizar, parar, pulir, rematar, terminar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në spanjisht, acabar në shqip
mbaroj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

restorant piceri era