perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në spanjisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (3): atardecer, noche, tarde
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mbrëmje, mbrëmje në spanjisht, atardecer në shqip
mbrëmje në spanjisht