perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në spanjisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): dama, reina
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mbretëreshë, mbretëreshë në spanjisht, dama në shqip
mbretëreshë në spanjisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj