perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në spanjisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (26): creer, imaginar, opinar, pensar, considerar, contemplar, deliberar, especular, examinar, meditar, pesar, ponderar, reflexionar, plantar, sentar, conceptuar, estimar, imaginarse, juzgar, atender, calcular, cuidar, fiarse, admirarse, asombrarse, cavilar
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në spanjisht, creer në shqip
mendoj në spanjisht