perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në spanjisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (6): amor, azucarado, cuco, dulce, meloso, suave
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në spanjisht, amor në shqip
mjalti në spanjisht

Fjalë të ngjashme

top channel live stream them bones