perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në spanjisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): bruma, calina, neblina, niebla, abrumarse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në spanjisht, bruma në shqip
mjegull në spanjisht