perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në spanjisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (13): denegar, desechar, negar, rechazar, rehusar, renunciar, repulsar, contradecir, desdecir, desmentir, empujar, suplantar, renegar
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në spanjisht, denegar në shqip
mohoj në spanjisht