perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në spanjisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (12): cuidar, aplicarse, buscar, esmerarse, gestionar, intentar, pretender, procurar, solicitar, catar, esforzarse, probar
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në spanjisht, cuidar në shqip
mundohem në spanjisht