perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në spanjisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (1): museo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në spanjisht, museo në shqip
muze në spanjisht

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi eci pay