perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në spanjisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (24): a, ciego, contra, dentro, desgracia, en, encima, general, instante, mona, para, rellenar, sobre, con, de, por, además, allende, atrás, demasiado, después, detrás, fuera, tras
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në spanjisht, a në shqip
në në spanjisht

Fjalë të ngjashme

sinoj singer