perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërsej në spanjisht

Fjalë: ndërsej (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (35): irritar, supurar, aguzar, animar, azuzar, despertar, espolear, estimular, excitar, impulsar, incentivar, incitar, provocar, suscitar, agitar, alborotar, amotinar, conmover, fomentar, instigar, sublevar, acalorar, atizar, emocionar, emocionarse, enardecer, encender, exaltar, excitarse, impeler, mover, alentar, avivar, convidar, esforzar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht ndërsej, ndërsej në spanjisht, irritar në shqip
ndërsej në spanjisht

Fjalë të ngjashme

rregull treshi avokat altin goxhaj