perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në spanjisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (7): constitución, construcción, edificio, estructura, organización, fábrica, arquitectura
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht ndërtesë, ndërtesë në spanjisht, constitución në shqip
ndërtesë në spanjisht