perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndriçoj në spanjisht

Fjalë: ndriçoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (9): alumbrar, iluminar, esclarecer, clarear, clarificar, brillar, lucir, celebrar, santificar
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht ndriçoj, ndriçoj në spanjisht, alumbrar në shqip
ndriçoj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

hyrje ne gjuhesi shkëlqim xhabafti