perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngutem në spanjisht

Fjalë: ngutem (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): acudir, acelerar, adelantar, correr
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht ngutem, ngutem në spanjisht, acudir në shqip
ngutem në spanjisht