perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

notoj në spanjisht

Fjalë: notoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (4): correr, flotar, nadar, navegar
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht notoj, notoj në spanjisht, correr në shqip
notoj në spanjisht

Fjalë të ngjashme

quaj nco niam dru joyce