perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në spanjisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (5): cantidad, cifra, guarismo, número, numeroso
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht numër, numër në spanjisht, cantidad në shqip
numër në spanjisht