perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

oborr në spanjisht

Fjalë: oborr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (15): corral, corte, mansión, patio, huerta, huerto, mata, audiencia, curia, dictamen, juicio, jurado, juzgado, opinión, tribunal
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht oborr, oborre me lule, oborr zbukurues, oborr shtepie, oborr punues, oborr ne perdorim, oborr në spanjisht, corral në shqip
oborr në spanjisht