perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

organ në spanjisht

Fjalë: organ (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-spanjisht
Përkthime (2): aparato, órgano
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: spanjisht organ, organ transplant, organ trail game, organ trail, organ trafficking, organ systems, organ në spanjisht, aparato në shqip
organ në spanjisht